< All Positions

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

PYTHON DEVELOPER IN CLOUD

O stanowisku / projekcie:

Poszukujemy Python Developera na poziomie zaawansowanego Mida / Seniora, z odpowiednimi umiejętnościami i chęcią bycia liderem technologicznym nowego projektu, który może zrewolucjonizować rynek dostępu uprzywilejowanego. Szukamy osoby do stałej współpracy, która pomoże przy tworzeniu architektury oraz w implementacji rozwiązania działającego w chmurze, będącego nagrywarką sesji, nawiązywanych przez użytkowników uprzywilejowanych do korzystania z udostępnionych zasobów. Firma posiada spore portfolio i 18-letnie doświadczenie w wytwarzaniu rozwiązań typu enterprise, sprzedawanych na całym świecie do dużych korporacji, które zostały docenione przez swoich użytkowników.

Jakie będą Twoje zadania:

• Współpraca z architektami oraz czynny udział przy opracowywaniu architektury aplikacji cloudowej.
• Współpraca z deweloperami Front-end (HTML, CSS, JavaScript, Typescript, Angular, Websockets).
• Implementowanie rozwiązania na podstawie stworzonej architektury oraz ciągły rozwój rozwiązania cloudowego i mikroserwisów.
• Przeprowadzanie code review.
• Dzielenie się wiedzą z resztą zespołu oraz umiejętne archiwizowanie dokonanych decyzji np. poprzez tworzenie ADR.
• Uczestnictwo w spotkaniach projektowych i eventach Scrumowych.

Co jest dla nas ważne:

• Znajomość języka Python na poziomie Mid+ / Senior.
• Znajomość Django / Django REST Framework lub innego frameworka do budowy Web API.
• Umiejętność doboru odpowiednich algorytmów, rozwiązań, struktur danych.
• Umiejętność tworzenia oraz projektowania aplikacji webowych, mikroserwisów.
• Znajomość systemu kontroli wersji Git (mile widziany również Perforce).
• Doświadczenie / wcześniejsze uczestnictwo przy projektowaniu aplikacji cloudowych (SaaS).
• Doświadczenie z chmurami wiodących dostawców (Azure, AWS, GCP).
• Umiejętność dostarczania działającego rozwiązania problemu inżynierskiego i przejęcia odpowiedzialności za jego wdrażanie.
• Wiedza (najlepiej poparta doświadczeniem) w rozpoczynaniu nowego projektu od podstaw z technicznego punktu widzenia.
• Umiejętność pracy w metodologii Agile (przede wszystkim Scrum).
• Wykazywanie umiejętności samodzielnego zarządzania zadaniami, ze świadczeniem wsparcia i/lub nadzoru dla mniej doświadczonych współpracowników.
• Efektywne planowanie własnej pracy i właściwe ustalanie priorytetów.
• Rozwiązywanie technicznych i nietechnicznych przeszkód uniemożliwiających pomyślną pracę indywidualną i/lub zespołową.

Umiejętności nice to have:

• Podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux/Unix oraz umiejętność pracy z terminalem.
• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z konteneryzacją (Docker, Kubernetes).
• Znajomość baz danych i umiejętność posługiwania się SQL (mile widziany PostgreSQL).
• Znajomość podstaw kryptografii oraz security.
• Znajomość budowy protokołów sieciowych (TLS, HTTP(s)).
• Znajomość CI / CD.

Co możesz zyskać pracując z nami:

• Możliwość pracy przy powstającym, nowatorskim produkcie.
• Wpływ na kształt i rozwiązania architektoniczne produktu, poczucie realnego wpływu na projekt.
• Bycie częścią zespołu profesjonalistów, możliwość nauki od innych i współpracy zorientowanej na osiągnięcie celu projektu.
• Pracę w elastycznych godzinach pracy – możliwość ustalenia początkowych i końcowych godzin pracy, wyjść w trakcie godzin pracy itp.
• Obecnie – pracę w pełni zdalną, z możliwością pracy z biura, jeśli tak Ci wygodniej. Możliwość pracy z biura gdy tylko masz taką potrzebę.
• Nowoczesne, przestronne biuro z częścią rekreacyjną, z napojami, przekąskami i dobrą atmosferą 🙂
• Narzędzia pracy – laptop (MacBook), monitor/–y, inne dodatki, których potrzebujesz.
• Współpracę na podstawie umowy o pracę bądź umowy B2B.
• Benefity – ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną (Medicover), kartę sportową (Multisport).

Nasze DNA – pasja, proaktywność, owenrship, lojalność uczciwość i sprawiedliwość, współpraca zespołowa, wytrwałość.

Nie chcemy, aby powyższe były tylko sloganami. Dążymy do tego, aby te wartości przyświecały nam na co dzień i były widoczne w naszych działaniach. Głęboko wierzymy, że połączenie różnorodności myśli, perspektyw i ekspresji jest kluczem do zbudowania najlepszego w swojej klasie produktu. Aby to osiągnąć, musimy stale pracować nad tym, aby Fudo Security było najlepszym miejscem pracy dla wszystkich. Chcemy, aby każdy z naszych pracowników był istotną częścią naszego #FudoSquad!

Jeśli jesteś zainteresowany rozmową z nami, wyślij swoje CV na adres: hr@fudosecurity.com
Daj się nam poznać!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o nas więcej, sprawdź nasze SM i naszą www:

Health
Medicover & Uniqa life insurance
Events
Modern office
Birthdays
Lounge
Multisport

    GET A FREE DEMO

    Is your data properly secured?
    Leverage your security level in just 60 seconds

    Trusted by hundreds of companies around the globe