NGE Polska Sp. z o.o.

Firma NGE Polska powstała w 2005 roku, a jej działalność jako integratora systemów informatycznych skupia się wokół budowy systemów do transmisji danych, a także rozwiązań do ich przetwarzania i przechowywania.

Celem firmy jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dostosowanych do specyfikacji Klienta i dających mu najlepsze szanse na rozwój.

NGE Polska realizuje projekty począwszy od etapu konsultacji i określenia potrzeb Klienta, poprzez dostawy i usługi wdrożeniowe, aż do usług serwisowych i utrzymaniowych. Portfolio NGE Polska opiera się na produktach wiodących firm na świecie, a umowy partnerskie z czołowymi producentami, którzy oferują najlepszej jakości sprzęt, w połączeniu z konsekwentnym budowaniem wysokich kompetencji pracowników, pozwalają na oferowanie rozwiązań na najwyższym poziomie i sprawiają, że bez obaw konkuruje z największymi integratorami w kraju.

Dbając o staranny dobór partnerów technologicznych, firma kieruje się doświadczeniem własnym oraz Klientów, trendami panującymi na rynku, a także opracowaniami uznanych firm analitycznych i doradczych (np. Gartner, NSS Labs i inni).